O Nas

Poradnia Stomatologiczno - Ortodontyczna lek. dent. Ewa Nowak

W dzisiejszych czasach, gdy piękny uśmiech jest atutem w życiu zawodowym i prywatnym, ortodoncja stała się jedną z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się dziedzin stomatologii.

W zakres ortodoncji wchodzą kontrola rozwoju uzębienia i twarzy oraz korygowanie odchyleń we wzajemnym układzie zębów i kości części twarzowej czaszki. Poza poprawą wyglądu i samopoczucia, skutecznie przeprowadzone leczenie ortodontyczne zapewnia opóźnienie starzenia się twarzy i poprawę wymowy oraz łatwiejsze oczyszczanie zębów, a także poprawę jakości żucia. Leczenie likwiduje poza tym dolegliwe bóle głowy związane z dysfunkcją stawów skroniowo-żuchwowych.

W trosce o dobro Pacjentów i chcąc zapewnić najwyższą jakość usług, w naszym gabinecie opieramy się na wieloletnim doświadczeniu zespołu, sięgając jednocześnie po najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne. Personel gabinetu regularnie bierze udział w szkoleniach i sympozjach z udziałem światowej sławy wykładowców, a nasz gabinet stomatologiczny wyposażony jest w sprzęt najnowszej generacji, stosujemy również najwyższej jakości materiały.

lek. dent. Ewa Nowak

lek. dent. Ewa Nowak

lek. dent. Ewa Nowak

Jestem absolwentką Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku – dyplom uzyskałam w 1999r. Do 2013r. byłam wieloletnim pracownikiem Gabinetu Stomatologii Zachowawczej, a następnie Gabinetu Ortodoncji w Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej przy Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku oraz w Gabinecie „Przy Kilińskiego” dr P. Lipki w Gdyni.

Jestem specjalistą z zakresu ortodoncji. Na bieżąco uczestniczę w krajowych i międzynarodowych kursach, szkoleniach, sympozjach ortodontycznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Należę do certyfikowanych lekarzy stosujących leczenie wad zgryzu metodą Invisalign. Na co dzień współpracuję z asystentką stomatologiczną i technikiem ortodontycznym.

Zespół

W poradni asystują przy badaniach i dbają o Pacjentów doświadczone asystentki i higienistki stomatologiczne.

Umów się na wizytę

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerem 507 570 078
Rejestracja:
poniedziałki, środy w godz.: 12.00 – 18.00
wtorki, czwartki, piątki w godz.: 8.00 – 14.00